IT - ItalianoEN - EnglishDE - DeutschFR - FrançaisPT - PortugueseDK - DanskNO - NorwegianRO - RomanianSK - SlovakSV - SvenskaFI - FinnishES - EspańolNL - Nederlands
Konkursy przedmiotowe:
Lp. |
Dokładna nazwa konkursu |
Organizator |
Zasięg konkursu (etap) |
Wynik Imię i nazwisko ucznia - klasa |
Nazwisko nauczyciela - opiekuna |
1. |
Konkurs przedmiotowy języka angielskiego. |
Kuratorium Oświaty w Kielcach |
gminny |
G. Woźniak (IIIa), K. Romanowska (IIIe), M. Ciszowski (IIIb), W. Kapela (IIIb)
E. Mochocka (IIIf), M. Saletra (IIIf), Sz.Pietrzyk (IIIf) |
Anna Bieniasz
Irina Kosmala
|
2. |
Konkurs przedmiotowy matematyczny. |
Kuratorium Oświaty w Kielcach |
gminny |
E. Pietrowska (IIIa), M. Ciszowski (IIIa) |
Joanna Jamioł |
3. |
Konkurs przedmiotowy historyczny. |
Kuratorium Oświaty w Kielcach |
gminny |
W. Strząbała (IIIc) |
Małgorzata Lucińska |
4. |
Konkurs przedmiotowy historyczny. |
Kuratorium Oświaty w Kielcach |
powiatowy |
W. Strząbała (IIIc) – IIId – udział; |
Małgorzata Lucińska |
5. |
Konkurs przedmiotowy fizyczny. |
Kuratorium Oświaty w Kielcach |
gminny |
M. Buras (IIIb) |
Mariola Zając |
6. |
Konkurs przedmiotowy fizyczny. |
Kuratorium Oświaty w Kielcach |
powiatowy |
M. Buras (IIIb) – przeszła do etapu wojewódzkiego; |
Mariola Zając |
7. |
Konkurs przedmiotowy chemiczny. |
Kuratorium Oświaty w Kielcach |
gminny |
E. Pietrowska (IIIa), P. Chodorek (IIIa), E.Buras (IIIb), A. Cedro (IIIc), I.Powałek (IIIc); |
Lucyna Strach
|
8. |
Konkurs przedmiotowy chemiczny. |
Kuratorium Oświaty w Kielcach |
powiatowy |
E. Pietrowska (IIIa), E.Buras (IIIb), A. Cedro (IIIc); |
Lucyna Strach |
9. |
Konkurs przedmiotowy chemiczny. |
Kuratorium Oświaty w Kielcach |
wojewódzki |
E. Buras (IIIb) - laureatka; |
Lucyna Strach |
10. |
Konkurs przedmiotowy biologiczny. |
Kuratorium Oświaty w Kielcach |
gminny |
E. Buras (IIIb), A. Cedro (IIIc), S. Stąpór (IIIa), M. Bielecki (IIIc); W.Strząbała (IIIc); |
Beata Banaszek |
11. |
Konkurs przedmiotowy biologiczny. |
Kuratorium Oświaty w Kielcach |
powiatowy |
E. Buras (IIIb), A. Cedro (IIIc), S. Stąpór (IIIa), M. Bielecki (IIIc); W.Strząbała (IIIc) – udział; |
Beata Banaszek |
12. |
Konkurs przedmiotowy - język polski |
Kuratorium Oświaty w Kielcach |
gminny |
8 osób – nikt nie przeszedł dalej; |
J. Powałkiewicz A. Czajkowska M. Kułaga |
13. |
Konkurs przedmiotowy geograficzny. |
Kuratorium Oświaty w Kielcach |
gminny |
P. Kobiec (IIIc), D.Kwiecień (IIIc), W.Strząbała (IIIc). |
A.Chrapkiewicz |
Konkursy przedmiotowe o zasięgu ogólnopolskim:
|
|||||
14. |
Ogólnopolski Konkurs Piosenki Obcojęzycznej we Wrocławiu. |
Wojewódzki Dom Kultury we Wrocławiu |
jednoetapowy - ogólnopolski |
Udział pięciu uczennic w finale
|
M. Saternus S. Kapral |
15. |
Ogólnopolski Konkurs Ekonomiczny. |
Gimnazjum nr 2 w Pińczowie |
ogólnopolski |
M. Ślusarczyk (Ib) – 24 miejsce; M. Zarębski (IIb) – miejsce; N. Wiewióra (IIa) – 34 miejsce; |
Agnieszka Janic R. Gołuchowski J. Jamioł |
16. |
Internetowy Konkurs Ekonomiczny |
Bank PKO S.A. |
ogólnopolski |
M.Miszczyk – (IId), A.Piróg (IId), M. Źródłowski (IId) |
Agnieszka Janic |
17. |
Ogólnopolski Konkurs „Czysty Las” |
Dyrektor Generalny Lasów Państwowych |
ogólnopolski |
Uczniowie klasy Ib – do 30 czerwca oddamy sprawozdanie z przebiegu konkursu; wyniki będą we wrześniu; |
Beata Banaszek |
18. |
Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny „Sezam”. |
Szkolna Akademia Wiedzy |
ogólnopolski |
E. Buras (IIIb) – laureatka; dwie uczennice wyróżnienie; A. Cedro (IIIc) – 13 miejsce; I. Powałek (IIIc) i A.Szumska (IIIc) – udział; |
Jolanta Powałkiewicz
A. Czajkowska |
19. |
Turniej Recytatorski Literatury Regionalnej. |
WDK Kielce |
ogólnopolski |
M. Michalczyk (IIb) K.Białek (IIb) zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego; |
A. Czajkowska M.Parkita |
20. |
XVII Ogólnopolski Turniej Poetycki Krotoszyn 2008 |
MOK w Krotoszynie |
ogólnopolski |
M. Haba (IIb) - udział; |
A. Czajkowka |
21. |
„Od Wadowic do Rzymu” – projekt znaczka pocztowego |
Centrum Kultury w Ostrzeszowie(woj. wielkopolskie) |
ogólnopolski |
A.Piróg (IId) -wyróżnienie; |
J. Pala |
22. |
Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek |
WDK w Będzinie |
ogólnopolski |
Udział w etapie finałowym dwóch uczennic, bez sukcesów; |
S. Kapral |
23. |
„Zwierzęta świata” – seria monet |
Oddział Okręgowy NBP w Szczecinie |
ogólnopolski |
A.Wąś (IIId) – brak wyników; |
S. Arabasz |
24. |
„Podstawowe Pojęcia Ekonomiczne 3” |
NBP i Fundacja „Nauka i Wiedza” |
ogólnopolski |
Udział zespołowy – brak wyników; |
S. Arabasz M. Mochocka |
25. |
Gimnazjalne Potyczki |
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości |
ogólnopolski |
Udział – brak wyników; |
M. Mochocka |
26. |
IDEA. Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości |
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości |
ogólnopolski |
Udział zespołowy; |
M. Mochocka |
Konkursy przedmiotowe o zasięgu wojewódzkim:
|
|||||
27. |
Konkurs Piosenki Angielskiej w Kielcach |
Gimnazjum nr 1 w Kielcach |
wojewódzki |
A.Pacierz – (Ia) – IV miejsce; |
Monika Saternus S. Kapral |
28. |
Gimnazjalny Mistrz Rachunków |
Kuratorium Oświaty w Kielcach |
wojewódzki |
Czterech uczniów uzyskało max liczbę punktów i zakwalifikowało się do eliminacji wojewódzkich; na tym etapie zakończono udział (O. Cedro – IIIe; W. Kapela – IIIe; D. Kwiecień – IIIc; M. Ciszowski – IIIb) |
A.Janic J.Jamioł R.Gołuchowski |
29. |
Konkurs Poetycki – „Wokół Herberta” |
WDK w Kielcach |
wojewódzki |
A.Szumska (IIIc); |
A. Czajkowska M.Parkita |
30. |
Konkurs poetycki – „Czas wolny w życiu Jana Pawła II” |
WDK w Kielcach |
wojewódzki |
A.Cedro (IIIc) – udział; |
A. Czajkowska |
31. |
IX Konkurs Literacki „O pióro Stefana Żeromskiego” |
Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Kielcach |
wojewódzki |
M. Haba (IIIb) – udział; |
A.Czajkowska |
32. |
„Zdrowe zęby, mocne kości, bo w mym życiu mleko gości” |
Agencja Rynku Rolnego, Kuratorium Oświaty w Kielcach, WDK w Kielcach |
wojewódzki |
D. Kwiecień (IIIc), M.Saletra (IIIf) – udział; M. Miszczyk (IId) - wyróżnienie |
J. Pala |
Konkursy przedmiotowe o zasięgu powiatowym:
|
|||||
33. |
Powiatowe Prezentacje Muzyczne |
GOK w Chmielniku
|
powiatowy |
Forma prezentacji – A.Dyraga (IIIb) – udział; |
Stanisław Kapral |
Konkursy przedmiotowe o zasięgu międzygminnym/gminnym:
|
|||||
34. |
Międzygminny Konkurs Ortograficzny o tytuł „Międzygminnego Lidera Ortografii”. |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Daleszycach |
międzygminny - międzygimnazjalny |
D.Kwiecień (IIIc) – V miejsce E. Mochocka - IIIf Magda Saletra – IIIf - udział I.Otawska – IIIb - laureatka |
A. Czajkowska
Małgorzata Kułaga;
Jolanta Powałkiewicz |
35. |
Konkurs Recytatorski Świętokrzyskiej Poezji Ludowej |
Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Daleszycach |
gminny |
K. Pacierz (IIb), M. Michalczyk (IIb) – I miejsca Z.Powałkiewicz (Ia) - wyróżnienie |
A.Czajkowska M.Parkita
M. Kułaga |
36. |
Konkurs Ekologiczny – „Zróbmy coś z niczego” |
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Daleszycach i Straż Miejska w Daleszycach |
gminny |
A.Pacierz (IIc) – II miejsce; M.Miszczyk (IId), A. Piróg (IId) –wyróżnienia; |
Joanna Pala |
37. |
Ozdoby bożonarodzeniowe |
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Daleszycach |
gminny |
O. Świder – (IIb) – wyróżnienie; |
Joanna Pala |
38. |
Zaprojektuj gadżet związany z symboliką Daleszyc |
Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Daleszyckiej |
gminny |
Udział 8 uczniów – brak wyników; |
Joanna Pala |
Konkursy przedmiotowe o zasięgu szkolnym:
|
|||||
39. |
Konkurs Piosenki Obcojęzycznej |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Daleszycach |
szkolny |
A.Dyraga (IIIb), A.Krzemińska (IIIb), E. Mochocka (IIIf), A.Pacierz (Ia), K.Wąś (IIIb) – laureaci; |
S. Kapral M.Saternus I. Kosmala B. Kraj |
40. |
Konkurs Kolęd i Pastorałek |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Daleszycach |
szkolny |
Udział 16 uczniów – A. Dyraga (IIIb) – laureatka; |
Ksiądz Tomasz Biskup wychowawcy klas |
41. |
Konkurs Wiedzy o Prawach Człowieka |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Daleszycach |
szkolny |
udział przedstawicieli wszystkich klas; |
M. Lucińska M. Kułaga – organizatorki; wychowawcy; |
42. |
Konkurs „Ważne chwile z Janem Pawłem II” |
Kółko Misyjne przy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Daleszycach |
szkolny |
Udział 80 uczniów - przedstawicieli wszystkich klas; |
B.Kraj - organizator |
43. |
Konkurs Wiedzy o krajach niemieckojęzycznych |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Daleszycach |
szkolny |
Udział 40 uczniów - przedstawicieli wszystkich klas; |
K.Szczepaniak K. Łukasik - organizatorki |