Dnia 16 marca 2011r. odbyły się Powiatowe Szkolne Igrzyska Sportowe Piłki Siatkowej Chłopców w Zagnańsku.

W rozgrywkach wzięło udział siedem drużyn reprezentujących szkoły z : Woli Jachowej, Chęcin, Mniowa, Daleszyc,

Grupa "B":

1. Gimnazjum Zagnańsk

2. Gimnazjum Jaworznia

3. Gimnazjum Rudki.

Z grupy wychodziły dwie drużyny. Turniej rozegrany został systemem do dwóch wygranych setów, sety do 21 punktów, tie

break do 15 punktów.

Wyniki spotkań z udziałem Gimnazjum Daleszyce:

Gimnazjum Daleszyce - Gimnazjum Chęciny 1:2

Gimnazjum Wola Jachowa - Gimnazjum Daleszyce 1:2

Gimnazjum Daleszyce - Gimnazjum Mniów 2:1

Z grupy "A" wyszły drużyny z Gimnazjum Daleszyce i Gimnazjum Mniów. Z grupy "B" - Gimnazjum Rudki i Gimnazjum

Zagnańsk. Mecze były rozgrywane na krzyż. W półfinale Gimnazjum z Daleszyc podejmowało Gimnazjum z Zagnańska

o wejście do finału. Po zaciętym meczu wygrało Gimnazjum z Daleszyc 2:1 .

W drugim meczu Gimnazjum z Rudek wygrało bez straty seta z Gimnazjum z Mniowa. Zwycięzcą turnieju z kompletem

zwycięstw został zespół Gimnazjum z Rudek w finale wygrali z Gimnazjum w Daleszycach 2:1. O trzecie miejsce

rywalizowały drużyny z Gimnazjum z Zagnańska i Gimnazjum z Mniowa. Po trudnym meczu wygrała drużyna

z Gimnazjum z Zagnańska 2:1.