wyjazdy na mecze piłki ręcznej

Vive Targi Kielce

Samorząd Uczniowski w imieniu społeczności uczniowskiej przekazał dyrekcji gimnazjum propozycję wyjazdów na mecze piłki ręcznej Vive Targi Kielce, tak jak odbywało się to w latach poprzednich.

Nauczyciele wychowania fizycznego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów zorganizowali takie wyjazdy. Pierwszy z nich odbył się 1 marca 2014 roku. Był to mecz Vive Targi Kielce – PGE Stal Mielec, który zakończył się wynikiem 43–33. Przez cały czas obserwowaliśmy bardzo szybki i zacięty mecz. W pierwszej połowie zawodnicy Stali Mielec prowadzili jedną, dwiema bramkami. Jednak ostatecznie to kielczanie mieli jedno bramkową przewagę. Druga połowa meczu należała całkowicie do żółto–biało-niebieskich. W bramce znakomicie spisał się Sławomir Szmal a bramkę w ostatnich sekundach zdobył Denis Buntic’. Ostatecznie to Vive Targi Kielce wygrały 10 bramkami. W czasie meczu panowała świetna atmosfera. Wszyscy dobrze się bawili, kibicowali naszym zawodnikom w rytmie intonowanym przez Klub Kibica Vive Targi Kielce. Na koniec zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia i ze zniecierpliwieniem czekamy na następny wyjazd już 30 marca 2014r.

Organizatorami i opiekunami podczas wyjazdu byli: Edyta Świder, Cezary Ruszkowski, Anna Sodel – nauczyciele wychowania fizycznego.